headphones
Infolinka: 844 205 305
Po–Pá: 8:30–18:00
logo credit aliance

Naše úvěry pro podnikavé

Naše úvěry využívají podnikatelé (právnické i fyzické osoby, tj. společnosti, živnostníci, řemeslníci, právníci atd.) v nejrůznějších situacích. Na startovní čáře, v průběhu podnikání i po dosaženém úspěchu. V každém případě se u CREDIT ALLIANCE můžete spolehnout na jednoduchost vyřízení, garantovanou úrokovou sazbu, nízké splátky a velmi vstřícný individuální přístup.

schváleno do 24 hod
1. Snadné vyřízení
2. Rychlost schválení i převodu na účet
3. Neměnná výše splátky
4. Individuální přístup
5. Garance úrokové sazby

Naše služby

Úvěry jsme nastavili na míru každému typu podnikání. Pokud si nevíte rady, jsme vám rádi k dispozici – stačí zažádat o nejvýhodnější úvěr.

Credit START

Startovací vklad do vašeho snu, který chcete změnit na realitu.

Detail
Credit VARIANT

Období s přechodným nedostatkem hotovosti vás už nemusí trápit.

Detail
Credit KOMFORT

Úvěr s nízkým úrokem pro splacení vašich závazků.

Detail
Credit UP

Když ve svém podnikání potřebujete pokořit další metu.

Detail

Pomohli jsme mnohým podnikatelům

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o