Nabízíme úvěry pro podnikavé

Naše úvěry využívají klienti v nejrůznějších situacích. Když chtějí nastartovat své podnikání, když potřebují prostředky na rozšíření firmy, k překlenutí momentálního nedostatku financí nebo k refinancování nevýhodných závazků z minulosti. Ve všech těchto případech i vy oceníte výhody úvěrů CREDIT ALLIANCE.

1.

Pochopení pro
váš záměr

2.

Snadné
vyřízení

3.

Rychlé schválení
i převod na účet

4.

Příjemná
výše splátek

5.

Garance
úrokové sazby

Schváleno do
24 hod

Úvěry pro každý záměr a situaci

Vyberte si z naší nabídky úvěr, který bude nejlépe vyhovovat právě vám, případně nás kontaktujte a rádi vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější variantu.

Credit Start

Startovací vklad do vašeho snu, který chcete změnit na realitu.

VÍCE

Credit Variant

Období s přechodným nedostatkem hotovosti vás už nemusí trápit.

VÍCE

Credit Komfort

Úvěr s nízkým úrokem pro splacení vašich závazků.

VÍCE

Credit Up

Když ve svém podnikání potřebujete pokořit další metu.

VÍCE

Pomohli jsme mnohým podnikatelům

dots

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

dots

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o