Credit Komfort

Abyste se zbavili nevýhodných závazků.

Nemáte zbytečně velké splátky? Credit KOMFORT je jednorázový úvěr s nízkým úrokem vhodný pro řešení starších nevýhodných závazků. Vaše stávající splátky může snížit až na polovinu.

Podnikání vám zjednoduší garantovaná úroková sazba cca 11,9 % ročně a příjemnější splátky, než máte dnes. A to po celou dobu trvání úvěru. Stejně jako naši klienti, ani my si nepotrpíme na byrokracii, proto je vyřízení jednoduché a rychlé. Úvěry schvalujeme zpravidla do 24 hodin.

Úvěr ve výši

Doba splácení

Měsíční splátka2 220

Běžná splátka 2 260 Kč, ušetříte 40 Kč.

Credit Komfort vám přináší

Možnost snížení splátky úvěru na 1/2
Jednoduchý způsob vyřízení - bez zbytečné byrokracie (např. bez kontroly daňového přiznání)
Neměnná výše splátky po celou dobu trvání úvěru (ale po dohodě je možnost snížení i možnost odkladu splátek, zohlednění inflace ap.)
Výhodné přeúvěrování jiných závazků nebo úvěrů
Garantovaná úroková sazba do 11,9 % ročně (tzv. průměrná přepočtená úroková sazba)
Pro všechny formy podnikání (pro OSVČ i pro právnické osoby)
Žádné poplatky předem
Individuální přístup
Žádné nebo nízké poplatky za schválení a za expresní čerpání úvěru, za vedení účtu nebo výpis z něj
Zpravidla bez ručitele, pouze ručení nemovitostí
Převod finančních prostředků na Váš účet do 3 dnů od podpisu smlouvy
Bez úředního odhadu nemovitosti, poskytnuté jako záruka
Schválení do 24 hodin
Úvěr do výše 3 miliónů Kč

Pomohli jsme mnohým podnikatelům

dots

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

dots

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o