headphones
Infolinka: 844 205 305
Po–Pá: 8:30–18:00
logo credit aliance

Příběhy a zkušenosti našich klientů

Za každým podnikatelským úspšchem stojí velký příběh a my příběhy máme rádi. Je nám ctí, že klientům můžeme být nápomocní při dosahování jejich snů a vizí.

Video příběhy našich klientů

KATY PATY Celý příběh
Boris Rudý Celý příběh
Račetice Celý příběh
Dětské centrum Celý příběh
Ve Světě skla Celý příběh

Slova našich klientů

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o
Při naší návštěvě jsme představili ve společnosti Credit alliance s.e. Náš záměr připravit pozemky k realizaci výstavby rodinných domků. Předmětem naší žádosti byl postupně čerpaný úvěr na jednotlivé fáze přípravy pozemků a samotné výstavby.I přestože naši partneři, kterými jsou Vietnamští podnikatelé měli problém s jazykovou barierou dokázala se jim paní Ničová věnovat tak, že se v celé problematice úvěrování takového „developerského“ projektu dokázali okamžitě orientovat a celý systém úvěrovaní pochopili a přijali.Tito partneři velmi kladně hodnotili přístup pracovníků Credit alliance s.e. A na rozdíl od bank, kde by dle jejich slov taková vstřícnost nikdy nebyla.Vzhledem k rozsáhlosti projektu předpokládáme i další možnost postupného navýšení a čerpání finančních prostředků právě od Credit alliance i do budoucna.Vlastislav Hofman a partneři.
 
Vlastislav Hofman
Stavební investice a rekonstrukce Klášterec nad Ohří spol. s r.o.
Můžete si přečíst další stovky spokojených zákazníků a pozitivních zkušeností s Credit Alliance na samostatném webu.