Credit Variant

Aby přechodný nedostatek hotovosti nebrzdil vaše podnikání.

Máte během roku výkyvy v tržbách? Úvěr Credit VARIANT vám pomůže pohodlně překlenout období s nedostatkem hotovosti, abyste byli připraveni uspokojit poptávku, až přijde vaše sezóna.

Jednoduché vyřízení, příjemná výše měsíční splátky i neměnná úroková sazba po celou dobu trvání úvěru vás zbaví stresu a vaší firmě přinesou finanční stabilitu.

V podnikání jde o čas, proto úvěr schvalujeme do 24 hodin. Finanční prostředky až do výše 3 milionů Kč budete mít k dispozici do tří dnů od podpisu smlouvy.

Úvěr ve výši

Doba splácení

Měsíční splátka2 220

Běžná splátka 2 260 Kč, ušetříte 40 Kč.

Credit Variant vám přináší

Jedno schválení, opakované čerpání podle potřeby (úroky samozřejmě platíte jen z vyčerpané částky)
Pro všechny formy podnikání (pro OSVČ i pro právnické osoby)
Neměnná výše splátky po celou dobu trvání úvěru (ale po dohodě je možnost snížení i možnost odkladu splátek, zohlednění inflace ap.)
Jednoduchý způsob vyřízení – bez zbytečné byrokracie (např. bez kontroly daňového přiznání)
Garantovaná úroková sazba od 6,9 do 9,9 % ročně (tzv. průměrná přepočtená úroková sazba)
Možnost předčasného splacení bez schvalování a s různými slevami (například sleva 50 % na nesplacených úrocích, nebo poplatek 2 % a prominutí všech nesplacených úroků)
Žádné poplatky předem
Individuální přístup
Žádné nebo nízké poplatky za schválení a za expresní čerpání úvěru, za vedení účtu nebo výpis z něj
Zpravidla bez ručitele, pouze ručení nemovitostí
Převod finančních prostředků na Váš účet do 3 dnů od podpisu smlouvy
Bez úředního odhadu nemovitosti, poskytnuté jako záruka
Schválení zpravidla do 24 hodin
Úvěr do výše 3 miliónu Kč

Pomohli jsme mnohým podnikatelům

dots

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

dots

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o