Credit Up

Když se v podnikání rozhodnete zdolat další metu.

Větší podnikatelské výzvy vyžadují – kromě nápadu a odvahy – také nemalou investici. Pokud míříte výš, než dovolují vaše finanční možnosti, neměl by vaší pozornosti uniknout Credit UP, úvěr pro ty, kteří už mají něco za sebou. Dá se očekávat, že ani vaše konkurence nespí, proto je celý proces od posouzení bonity až po schválení a převedení prostředků na váš účet velice rychlý. Garantujeme příjemnou výši splátky a úrokovou sazbu od 8,9  % do max. 11,9  % ročně, a to po celou dobu trvání úvěru.

Úvěr ve výši

Doba splácení

Měsíční splátka2 220

Běžná splátka 2 260 Kč, ušetříte 40 Kč.

Credit Up vám přináší

rozvoj vašeho podnikání, financování provozu i řešení starších dluhů
svobodu od poplatků za výpisy a vedení úvěru
individuální způsob zajištění, úvěr je možné získat i bez plnohodnotného zajištění
rychlé posouzení vaší bonity
rychlé čerpání prostředků
výši splátky neměnnou po celou dobu úvěru (ale samozřejmě můžeme dohodnout její změnu při různých situacích, jako je vaše potřeba dočasného snížení splátek či jejich odkladu, inflace, dřívější doplacení ap.)
snadný přístupk k částce až 10 miliónů Kč
úrokovou sazbu od 8,9 % do max. 11,9 % ročně (tzv. průměrná přepočtená úroková sazba)
obchodní poradenství zdarma

Pomohli jsme mnohým podnikatelům

dots

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

dots

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o