Credit Start

Nastal čas proměnit sny ve skutečnost

Úvěr Credit START je váš startovací vklad do podnikání. Můžete ho použít třeba na pořízení vybavení, nářadí, materiálu apod. Nastavíme vám příjemnou výši splátek i garantovanou úrokovou sazbu od 6,9 % do 9,9 % ročně, a to po celou dobu splácení úvěru.

Půjčíme vám až 10 milionů a své peníze budete mít na účtu do 3 dnů po podpisu smlouvy.

Úvěr ve výši

Doba splácení

Měsíční splátka2 220

Běžná splátka 2 260 Kč, ušetříte 40 Kč.

Credit Start vám přináší

Možnost získání nižší splátky úvěru při uvedení podnikatelského nápadu.
Pro všechny formy podnikání (pro OSVČ i pro právnické osoby)
Neměnná výše splátky po celou dobu trvání úvěru (ale po dohodě je možnost snížení i možnost odkladu splátek, zohlednění inflace ap.)
Jednoduchý způsob vyřízení – bez zbytečné byrokracie (např. bez kontroly daňového přiznání)
Garantovaná úroková sazba od 6,9 do 9,9 % ročně (tzv. průměrná přepočtená úroková sazba)
Možnost předčasného splacení bez schvalování a s různými slevami (například sleva 50 % na nesplacených úrocích, nebo poplatek 2 % a prominutí všech nesplacených úroků)
Žádné poplatky předem
Individuální přístup
Žádné nebo nízké poplatky za schválení a za expresní čerpání úvěru, za vedení účtu nebo výpis z něj
Zpravidla bez ručitele, pouze ručení nemovitostí
Převod finančních prostředkú na Váš účet zpravidla do 3 dnů od podpisu smlouvy
Bez úředního odhadu nemovitosti, poskytnuté jako záruka
Schválení do 24 hodin
Podklady: OP, fotodokumentace, telefon, popis projektu nebo záměru; stačí zaslat na jakékoliv obchodní zastoupení (vizte kontakt)

Pomohli jsme mnohým podnikatelům

dots

Dobrý den. Rád bych zde vyhodnotil spolupráci s firmou Credit Alliance. Musím říci naprosto perfektní komunikace, na výborné úrovni, skvělý přístup a ochota. Rád bych tímto velmi poděkoval předvším paní Ničové a panu Ničovi. Vše mi bylo perfektně vysvětleno, 99% mých otázek bylo zodpovězeno dříve než jsem se zeptal, velmi příjemná a citlivá komunikace z jejich strany se snahou mi v mé žádosti nejvíce pomoci. Prostě jejich jednání naprosto jedinečné. Ještě jednou tímto děkuji, přeji ať se daří a hodně spokojených klientů. Vím, že kdykoliv se mohu na ně obrátit a udělám to vždy rád. Jsou to z mého pohledu jedineční lidé a Credit Alliance velmi profesionální firma, děkuji

Miloš Vanžura

dots

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE mohu, na základě vlastní zkušeností, jednoznačně doporučit jako poskytovatele úvěru. Bylo velmi příjemné spolupracovat s paní Ing. Ničovou, při přípravě všech podkladů. Zejména oceňuji její profesionální přístup, vstřícné jednání a schopnost řešit nestandardní situace.

Stanislav Korovin
STALS-TOUR, s.r.o